درباره پرتولوکس

زندگی را لوکس تر از گذشته به نمایش بگذارید

براساس معنی مندرج در لغت نامه آکسفورد، دکوراسیون داخلی عبارت است از: «هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ‌ها، اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه».
 با این حساب همه ما هنگامی که خانه خود را تزئین و درباره بهترین چیدمان مبلمان منزل‌مان فکر می‌کنیم، نقش یک دکوراتور داخلی را بر عهده می‌گیریم و نسبت به نیاز و  سلیقه شخصی با کمی تحقیق  شروع به کار میکنیم.
پرتو لوکس تمام سعی خود را کرده که مسیر را برای شما کوتاه کند و نیازهای شما را در یک آن برای شما حل کند. شما می توانید مدل های مختلف لوازم خود از جمله انواع لوستر ، آویز ، کنار سالنی ، اباژور ، همچنین لوازم تزینی از جمله ساعت ، پارتیشن ،تابلوی مدرن دیواری و ... در یک سایت ببنید و تنها با چند کلیلک نسب به مشخصات محصول با امکان مقایسه آنها بهترین انتخاب برای خود را داشته باشید.
فرقی نمی کند که شما در منزل ، محل کار ، تالار ، هتل یا مساجد باشید تیم ما با توجه به سابقه 17 ساله در بحث تولید و واردات این صنایع می تواند نیاز شما را برطرف یا در زمان کوتاهی طرح شما را مهیا و اجرا کند. تیم متخصص ما هیچگونه محدودیتی در طراحی و ساخت ندارد این حرف بر پشتیبانه ساخت بزرگترین و خاص ترین لوستر ها در فضاهایی عمومی چه در داخل و خارج کشور است .براین اساس ما را متمایز بر دیگر همکاران می کند.
وجه تمایز دیگر ما خدمات آنلاین در دنیای مجازیست که راه اندازی آن اول در رسانه های مجازی بود و ارتباط نزدیک با عموم مردم ما را مجاب کرد فروش اینترنتی آنلاین و بدون واسه برای دوستان و هموطنان عزیز را راه اندازی کنیم. شما در سایت محصولات روشنایی و دکوراسون پرتو لوکس خواهید توانست به کمک کارشناسان ما از ابتدا با مشاوره راهنمایی د رمورد نحوه اتنتخاب با توجه به بودجه و چیدمان منزل بهترین خرید را داشته باشد و درکوتاه ترین زمان ممکن و با امن ترین روش های ارسال محصول خود را تحویل گرفته و درنهایت در اکثر شهرهای ایران در صورت نیاز به نصب محصولات را نصب کنید.

حضور پرتولوکس در میان شما

صنایع ایران در عراق

آذر 1388

صنایع روشنایی تهران

دی 1391

صنایع روشنایی اصفهان

شهریور1398

صنایع روشنایی تهران

دی 1395