مقالات

راهنمای انتخاب و خرید تابلو و نکاتی برای نصب آن

دکوراسیون داخلی منزل و چیدمان وسایل تزئینی در آن، یکی از چالش‌هایی است که بسیاری از افراد معمولا با آن روبه‌رو هستند. در واقع یک دکوراسیون زیبا می‌تواند از یک‌سو موجبات آرامش اهل خانه را فراهم آورد و از سوی دیگر، سلیقه و هنر صاحب‌خانه را به مهمانان نشان بدهد.

نکات نورپردازی منزل | از انواع لامپ ها تا شیوه های نورپردازی در دکوراسیون خانه

نورپردازی دکوراسیون منزل اهمیت زیادی دارد زیرا کـه فضای تمام خانه را تحت الشعاع خود قرار میدهد. اگر نورپردازی و لامپ های خانه شـما مناسب نباشند، فضا بـه طرز عجیبی غیر عادی دیده می‌شود و گاه گاه هم موجب اذیت چشم میشود، نیازی نیست دیزاینر باشید بلکه با رعایت نکات ساده ای میتوانید نورپردازی منزل تان را تنظیم کنید.

راهنمای انتخاب بهترین لوستر برای خانه

پیش از خرید به فضا و متراژ اتاق نشیمن توجه کنید تا بتوانید لوستری متناسب برای این فضا خریداری کنید. برخی افراد ممکن است برای یک فضای کوچک سراغ لوسترهای ۷ شاخه یا بزرگ و چندلایه بروند. این کار موجب می شود تا فضای اتاق نشیمن و خانه تان کوچک به نظر برسد.

هنگام انتخاب آباژور در دکوراسیون منزل به چه نکاتی باید توجه کرد؟

نورپردازی صحیح در دکوراسیون منزل تاثیر مهمی دارد. برای اینکه نور مناسب فضا را با توجه به دکوراسیون منزل خود تأمین کنید، باید در انتخاب آباژور در دکوراسیون دقت کنید. هر چقدر هم که برای معماری داخلی منزل خود هزینه کنید، بدون انتخاب نور و روشنایی مناسب، دکوراسیون منزل شما کامل نخواهد شد. برای اینکه منزل خود را همانند یک اثر هنری جلوه دهید، باید بدانید چه نوع آباژوری برای فضای منزل شما مناسب است.